Barokní zrcadlo
dřevo, řezané, zlacené, obdélný tvar, ve spodní i horní části nástavba tvořená rozvilinami a kartušemi s vloženými zrcátky, střední Evropa, 3. čtvrtina 18. století, 165 x 80 cm, původní zachovalý stav (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Barokní zrcadlo
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |